Archive - Date

Archive - Activity

Collected lists

Fura

Date:
16.11.2019

Hørsand

Date:
15.11.2019

Tur langs Fura. Endte i fjøset på Hørsand, meg påfølgende dugurd. …. gikk hemmatt også.

Kufjellet

Date:
12.11.2019

Vi skulle på årets høsttur til Skjellbreidhytta, men først måtte vi jo få med oss en topp. Kufjellet sto for tur. Det ble litt basking da det hadde kommet 10 cm. snø. Surt vær på toppen så den obligatoriske kaffestoppen ble utsatt. Kjørt så den ubrøyta vegen til siste sætra før Skjellbreidhytta. Hadde som vanlig et fint opp hold på hytta. Det kom ytterligere 10-12 cm. snø i natt, så jeg var glad vi kom ut igjen med bilen. Denne vegen blir jo ikke brøytet.

Map     1 comment

Farmenkoia

Date:
11.11.2019
Map    

Stenfjellhytta

Date:
09.11.2019

Sesongens første tur til Stenfjellhytta. Det var så mye snø at i mine ivrigste dager så hadde jeg nok gått på ski. Men jeg gikk på beina fra hyttefeltet.

Map    

Fura

Date:
08.11.2019

…….. mens vi venter på vinter`n. Blir det ski eller skøyter først?

Svarttjernbrenna

Date:
07.11.2019

En liten omveg på veg hjem fra Rikshospitalet. Kjørte inn ved Piltingsrud. Gikk rett opp bratta. Kort veg til toppen. Kjørte åpen bomveg mot Øyvatnet og gikk inn fra vest. Faksehaugen hadde litt fint toppunkt.

Map    

Bjørnstad og elverunden.

Date:
04.11.2019

Det begynner å bli grælet ---- minus 11 i dag. Måtte ha en luftetur før jeg hentet barnebarn.

Brynsåsen

Date:
03.11.2019

For å få litt avveksling dro vi til Brynsåsen i dag. Parkerte på Klevfoss og gikk over den stengte brua. HMSen har vært der og sakt at brua er farlig --- så da så. Gikk 6 km. på veldig fine stier. Anbefales.

Bakmoen ++

Date:
02.11.2019
Map