Furufjell (20.05.2025)

Geschrieben von LivogKristen (Liv Skåsheim) GSM

Tourlänge 1h 51min
Entfernung 4,1km
Höhenmeter 321m
GPS
Besteigungen Furufjellet (994m) 20.05.2025 10:01
Besuche anderer PBE Vegen Langlim-Bøle (690m) 20.05.2025 09:14
Fant en fin plass å overnatte før bommen inn til Langlim. I dag stod Furufjellet for tur og vi kjørte inn gjennom bommen og inn til en liten lomme rett før bommen på andre siden. Parkerte der og gikk frem til stistart ved en "moderne" hytte. Fulgte godt merket sti/traktorvei helt opp, men i ble så avslappet av å gå på traktorveien at jeg gikk forbi merkingen der stien tok av i en sving, gikk tilbake og fulgte sti resten av veien opp. Flott utsikt.

Kommentarer

  • -
    avatar

    Sjå der ja!

    Skrevet av bakken59 20.05.2025 13:17

    Nydeleg nut, ikkje sant? Eg køyrde den gamle faren min til slektstreff i Åmotsdal i går, men han nekta å overnatte - som eg så veldig gjerne ville….Så ingen tur i det øvre på meg i dag, dessverre.

    • -
      avatar

      Sv: Sjå der ja!

      Skrevet av LivogKristen 20.05.2025 18:22

      Ja fantastisk fin tur på godt merka sti. Så godt merka at hodet mitt koblet for mye av og jeg gikk for langt på traktorveien hi hi hi.

      Vi parkerte på en lomme før bommen. Kom fra vestsiden, ikke Seljordsiden.

      Hadde vært kjekt å truffet deg ja.

Tittel:
Tilgjengelige tegn: 1000
Kommentartekst:
Du må være innlogget for å skrive kommentarer.