Siste dag med strålande ver må utnyttast. Det er meldt oppimot storm i fjella neste døgn og då må godveret og skiforholda utnyttast til det siste :) Brit Siv skulle melde inn skredvarsel på denne turen. Sporloggen stoppa på heimveg nede ved Flatjordstøylen, så nokre få km mangler. Ein nydelig tur nok ein gong i fjellet!
Ja, dette er eit rikt liv Endre :) Vi må fortsette å leve det sånn så lenge ein har helse og gleda ved det. Ein kan ikkje utsette å leve og oppleve! Så er det alltid stas å oppleve ilag med andre. Vi må få til nokre fine nye fellesturar :)
Kommentartitel:
Zeichen: 1000
Kommentartext:
Du musst angemeldet sein, um Kommentare schreiben zu können.
Benutzerkommentare
Fantastisk!
Geschrieben von Fjellsamleren 13.03.2019 08:48Blir ikke bedre enn dette, Janne!
Litt av en opplevelse på en vanlig ukedag!
Sv: Fantastisk!
Geschrieben von Eikås 14.03.2019 10:40Ja, dette er eit rikt liv Endre :) Vi må fortsette å leve det sånn så lenge ein har helse og gleda ved det. Ein kan ikkje utsette å leve og oppleve! Så er det alltid stas å oppleve ilag med andre. Vi må få til nokre fine nye fellesturar :)