Bergen på sitt aller beste... (15.05.2018)
Geschrieben von Eikås (Janne Eikås)
| Startpunkt | Håkonshallen (18m) |
|---|---|
| Endpunkt | Vågen (1m) |
| Tourcharakter | Jogging |
| Tourlänge | 4h 10min |
| Entfernung | 28,6km |
| Höhenmeter | 1.372m |
| GPS |
|
| Besteigungen | Byfjellenes høyeste punkt (674m) | 15.05.2018 |
|---|---|---|
| Vardegga (637m) | 15.05.2018 |
Tre arbeidsdagar i Bergen med arbeidspsykologi. Det er ikkje å forakte, når ein har dei beste læringsarenaer og fritidsmuligheiter etterpå :) Etter to dager med intensiv læring, var det fantastisk å berre dra på joggeskoa. Min plan var å suse avårde til Byfjellenes høyeste punkt 674 moh med samme tur tilbake til Vågen. Er glad eg tok meg tid til å kjøpe 0,5 l vatn undervegs. Det var nok den varmaste dagen så langt med ca 26 grader oppover mot Fløyen. Litt svalare bris over Vidden mot B.h.p 674 moh. gjorde det litt meir behageleg :) Mykje folk på tur ein sånn dag og så utruleg kjekt å være tilstades. Det vart ei roleg og jamn langøkt i varmen! Is og Cola smakte himmelsk ved brygga etterpå :)










Benutzerkommentare
Skotest
Geschrieben von Atomsilda 17.05.2018 22:12Hei Janne! Har du fått testa skoa? Hva er eventuelt din erfaring med dem? :)
Sv: Skotest
Geschrieben von Eikås 22.05.2018 22:31Jepp Jørn :) Eg har fått testa dei...Arild som eg fortalte om, hadde nok rett! Han er ein eldre traver i terreng og orienteringsløp. Samtidig har det vore andre positive tilbakemeldinger ifrå andre som bruker skoa. La Sportiva har vore ein favoritt, men denne blir nok ein ny :) Den har berre eit vanvittig grep! Einaste er at den er noko smalare i fremre del av skoen. La Sportiva er nok litt romslegare for ein breiare fot. Men i totalen er det ikkje noko å lure på når det gjelder å teste desse :)
Levende
Geschrieben von 19topper 16.05.2018 23:52beskrivelse av livsglede :-D
Sv: Levende
Geschrieben von Eikås 22.05.2018 22:15Takk-takk Tor-Arne :) Nyte livet til det fulle i alle yttergrenser er definitivt det finaste som finnast. Kunsten er å finne sin egen sti som ein trivast aller best i :)