Archiv - Nach Datum
Archiv - Nach Aktivität
- Fußtour (4)
-
Skitour (1)
- Tourenskilauf (1)
Peakbookfreunde
Lønaren
- Datum:
- 18.07.2010
Susanne, Henning, Håkon, Stine, Andreas, Marion og jeg tok en tur til Lønaren. Nydelig vær, men litt vått utenfor stien.
Selvågåsen
- Datum:
- 14.05.2010
Gikk fra Ulvenes. Fulgte traktorveien til denne gikk over til en liten sti. Så er man brått på toppen.
Nydelig vær og flott utsikt, men vær forsiktig - ikke gå for nær kanten...
Over Besseggen
- Datum:
- 29.08.2009
På en litt smågrå dag tok Terje, Charlotte, Marion og jeg båten inn til Memurubu og gikk tilbake igjen. En flott tur hvor man møter mange mange andre på tur.
Gråskallen
- Datum:
- 13.05.2009
Parkerte ved Herøysund og gikk straka veien til Gråskallen, som også kalles Slottet. På veien ned gikk jeg via Hellevikvatnet og Dalshaugen. En kort og fin tur i solskinnet.
Kaldestadåsen
- Datum:
- 11.05.2009
Kort kveldstur i sommervarmen. Gikk opp fra Røsslandslia sammen med Marion. Fin liten bu på toppen man kan slappa av i dersom været er dårlig - noe det ofte er på vestlandet... Vi var heldig med været. Dårlig med utsikt på toppen, men man ser mye på vei opp og ned igjen. En fin liten tur.
Nordfjellet og Vardhaugselet
- Datum:
- 07.06.2008
Parkerte ved Valedalsvatnet parkeringsplass og gikk oppover. Bra stigning. Første pause var ved en fin gapahuk. Neste stop var den fine hytta på Vardhaugselet. Etter en rast her gikk vi ut til Nordfjellet og så på den fine utsikten over Husnes. Vi var veldig heldig med været.
Samme vei tilbake til bilen.