Archiv - Nach Datum
Archiv - Nach Aktivität
-
Andere Tour (2)
- Jagd (1)
- Fußtour (482)
-
Klettern (3)
- Alpinklettern (3)
-
Skitour (763)
- Langlauf (100)
- Randonnée/Telemark (405)
- Tourenskilauf (256)
-
Training (7)
- Laufband (7)
Peakbookfreunde
Okla ++ & litt jobb i fjellet
- Datum:
- 06.08.2018
- Tourcharakter:
- Bergtour
- Tourlänge:
- 4:48h
- Entfernung:
- 18,3km
Snota
- Datum:
- 02.08.2018
- Tourcharakter:
- Jogging
- Entfernung:
- 21,8km
Bispen & Kongen - Fjellferie på Sunnmøre
- Datum:
- 31.07.2018
- Tourcharakter:
- Bergtour
- Entfernung:
- 11,8km
Grått vær da vi våknet etter ei natt i bilen ved Øye...planen var Jakta...webkameraet over Åndalsnes viste blå himmel. Valgte derfor en tur til Bispen & Kongen :)
Smørskredtindene - Fjellferie på Sunnmøre
- Datum:
- 30.07.2018
- Tourcharakter:
- Bergtour
- Tourlänge:
- 6:00h
- Entfernung:
- 12,0km
Fikk øye på Store Smørskredtind da vi gikk på Slogen i fjor sommer.....Innrømmer at den fristet veldig :) Da jeg fikk vite at kobbenes (Kristian Starheim) & kroksleiven (Torleiv Orheim) skulle dit, ble våre turplaner til Jakta utsatt...Ble noen meldinger og turopplegget var i boks :)
Møtte Kristian & Torleiv ved brua ved Rødset.
Hadde litt flaks med at vi klarte å "huke" turkameraten vår Arve som vi egentlig skulle møte ved Øye...Han godtok Smørskredtindene istedenfor Jakta :)
Enig med Kristian at dette uten tvil ble en knalltur på en av de virkelige flotteste toppene i Sunnmørsalpene, og i et veldig kjekt turfølge :)
Overhørte at neste års mål er Store Brekketind, håper vi oppførte oss godt nok til at vi kanskje kan få være med gutta på den turen også....??:)