Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Klevarudnatten med Ole Arne

Datum:
18.10.2020
Tourcharakter:
Fahrradtour Gelände
Tourlänge:
1:46h
Entfernung:
13,2km

Med Ole Arne. Sykla klassikeren og Den Ravinde ned igjen.

Karte    

Telttur på Gurilie og Kvasshovda

Datum:
17.10.2020

Telttur med Marie lørdag kveld. Parkerte på Bøgaset og rusla oppover Gurili til vi fant en brukbar teltplass. Hodelyktene måtte på etter hvert. Bålfyring og stjerneklar himmel utover kvelden. Våkna tidlig på morran til tre minusgrader. Kokte kaffe og gikk opp til Kvasshovda for å nyte (og ta bilder av) soloppgangen. Var litt tidlig ute, så måtte søke ly for den kalde vinden bak en stein. Etter en halvtime dukka sola endelig opp bak randen i øst. Gikk en runde om Smylilifjell på vei tilbake. Avslutta med kaffebesøk på hytta til Magnus og Kristina.

Karte    

Kjerringa

Datum:
15.10.2020
Tourcharakter:
Bergtour
Entfernung:
8,3km

Flott høsttur med svoger Yngve. Frossent i nord og øst-sidene, men det bød ikke noe problem. Klyvepartiene var korte og enkele.

Karte    

Dalegubben

Datum:
14.10.2020
Tourcharakter:
Bergtour
Entfernung:
9,3km

Karte    

Molden

Datum:
13.10.2020
Tourcharakter:
Fahrradtour Gelände
Entfernung:
8,7km

Nyydelig tur!

Karte    

Holtelifjell og Nystølvarden i Gol

Datum:
11.10.2020
Tourcharakter:
Bergtour
Entfernung:
15,4km

Søndagstur med Marie. Nysnø i høyden og kaldt, men fint! Hadde med sykler som vi brukte fra parkeringen og bort til foten av Nystølvarden.

Karte    

Mykingbrøtet

Datum:
01.10.2020
Tourcharakter:
Bergtour
Entfernung:
11,1km

Fuktig høsttur rundt Skålsrudvannet og over Mykingbrøtet med Anna og Solveig, før gourmetmiddag på hytta til Solveig. Oppdaget en utsøkt bål- og teltplass mellom Skålsrudstølvannet og Veslevannet.

Karte