Ein beinstrekk oppom Fuglesteg høyrer til i tur & opplevelsehjertet mitt når eg har vore i området. Fin tradisjon etter Fanaråken løp & eller toppane her generelt! :)
Ifrå Korenosi toppen og for meg sjølv. Medan alle var på tur like ved på høgare gromfjell i området!! Tipper dei hadde ein strålande fin turopplevelse :)
17 mai morgen...& skuet som var drømmen denne starten på dagen. Så heldige å få oppleve den friheita og stilla! Staselig å treffe på fleire fjellfanter. Men, av det virkelig legendariske slaget like ved & som nok var i samme ærend. Men, av det emnet som ikkje ville publisere sine bragder. "Der vi snakker om bragder" Kjekt å helse på og prate ilag med dei og ikkje minst eg tek det med i tankane mine og i hjertet for det livet.
Benutzerkommentare