Archive - Date

Archive - Activity

Collected lists

Hærfjellet

Date:
05.07.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
1.0km

Etter at Marit, Helge og jeg hadde skrapet, malt og vasket på Fjellro hele dagen, stoppet jeg der råket til Hærfjellet krysser Nysetervegen og tok en kort tur opp på toppen. Etterpå var jeg innom Nygaard for hyggelig prat og middag nr. 2.

Map    

Liten kveldstur til Krokbua

Date:
04.07.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
3.4km

Map    

Krokbua

Date:
28.06.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
3.4km

Liten kveldstur langs Kanalen til Krokbua, om Hammerkoia tilbake til bilen. Registrerte turen på Ti på topp og skrev meg inn i boka ved Kroken.Gapahukene og akrokbua ble også registrert i DNT Sjekk ut appen.

Map    

Krokbua

Date:
26.06.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
2.7km

Liten kveldstur fra Kanalen. Registrerte turen på Ti på topp.

Map    

Krokbua

Date:
22.06.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
2.6km

En liten kveldstur fra Kanalen om Ti på topp ved Kroken til Krokbua.

Map    

Krokbua

Date:
11.06.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
2.6km

Var på Nygaard og fikk ungdyrene til Storsetra i dag. Etter kaffe og vafler på Nygaard, kjørte jeg innom Kanalen og gikk til Krokbua før jeg kjørte hjem. Ved Kroken skrev jeg meg inn i turboka for Ti på topp. Krokbua og gapahuken der og ved Kroken ble registrert på DNT sjekk ut. Krokbua er fortsatt plassert feil på kartet

Map    

Mesnaelva/Krokbua

Date:
30.05.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
4.4km

Kveldstur fra Kanalen. Gikk fra Kanalen til Kroken der jeg registrerte turen og skrev meg inn i Ti på toppboka. Registrerte besøk også på gapahuken. Fortsatte til Krokbua som også ble registrert. Gikk også om Hammerkoia før jeg gikk tilbake til bilen.

Map    

Krokbua

Date:
19.05.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
4.0km

Kjørte til Kanalen og gikk til Kroken der jeg registrerte turen på Ti på topp. Skrev meg inn i turboka. Jeg prøvde også appen DNT sjekk ut der jeg har meldt meg på listene Gapahuker og DNT hytter i Lillehammer. Gapahuken ble varslet og registrert. Fortsatte til Krokbua som ble registrert både på Peakbookappen og DNTappen. Gikk tilbake til demningen og ut på Ingalåmi. Gikk til krysset ved Hammerkoia som også ble registrert på DNT appen. Gikk tilbake til bilen ved Kanalen.

Map    

Atlanterhavsvegen

Date:
14.05.2017
Characteristic:
Walk
Distance:
1.0km

Etter å ha vært på flott konfirmasjon i Molde, reiste Per Ole, Margrethe, Kristine og Hans Thorvald i en bil og Anne Grete, Laurits og jeg i en annen over Atlanterhavsveien. Vi stoppa på Eldhusøya. Der var det bygd opp for gåtur rundt øya.

Map    

Krokbua Ti på topp

Date:
23.08.2016
Characteristic:
Walk
Distance:
2.7km

Liten kveldstur etter jobb og sykebesøk

Map