Archive - Date
Archive - Activity
-
Other trip (6)
- Expedition (2)
-
Other winter trip (1)
- Snowshoe trip (1)
- Ski trip (972)
- Trip by foot (1621)
Peakbook-Friends
Favourite peaks
Rundtur fra Kanthaugen
- Date:
- 10.10.2020
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 6.1km
Runde fra Kanthaugen, gråvær, oppholdsvær mens jeg var på tur.
Hærfjellet
- Date:
- 09.10.2020
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 5.3km
Reiste til Nygaard der det ble kaffe og julekake. Per Ole og jeg kjørte til Nysetra der vi stengte Ginahytta for vinteren. Etterpå gikk jeg til Hærfjellet i fint turvær. Det er ganske vått i råkene nå. Tilbake gikk jeg om Rypefjellet og Huletoppen. Kjørte tilbake til Nysetra og hentet Per Ole som hadde vært på Prestkjerringa.
Lunkefjell fra Nordseter
- Date:
- 08.10.2020
- Distance:
- 6.0km
Gikk fra Nordseter tur/retur Lunkefjell. Skiftende vær, mest grått, litt sol, oppholdsvær.
Kanthaugen og Krokbua
- Date:
- 07.10.2020
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 5.2km
Etter å ha kommet hjem fra trivelig tur til Rendalen, ble det en tur fra Kanthaugen
Nekfallet
- Date:
- 06.10.2020
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 2.2km
Besøk i Rendalen sammen med Britt. Sightseeing i Undsetgrenda før vi kjørte og gikk opp til Utsiktspunkt/rasteplass ved Nekfallet. Dette er gamle Hedmarks største fossefall. Her rasta vi med deilige rundstykker før vi gikk tilbake til bilen og kjørte tilbake tilbake til Lomnessjøen.
Rundtur fra Kanthaugen
- Date:
- 04.10.2020
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 6.2km
Krokbua og Hammerkoia
- Date:
- 03.10.2020
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 3.4km
Hjemme igjen etter turen til Narvik. Kort ettermiddagstur i gråvær.
Vandring i Narvik
- Date:
- 02.10.2020
- Distance:
- 4.2km
Siden jeg ikke hadde tatt med staver, ble det byvandring, ikke fjelltur. Var ved flere av severdighetene i Narvik. Slo av appen etter å ha registrert helleristningen som kulturminne. Fortsatte til kirken og krigsmuseet.
Narvik
- Date:
- 01.10.2020
- Characteristic:
- Walk
Tur til Narvik sammen med Marianne. Hun skal holde kurs fredag. Kom med fly til Evenes, bil til Narvik. Vi gikk en tur i byen, inkludert at vi spiste ferske reker ved Fiskehallen. Gikk en tur oppover retning Narvikfjellet på kvelden. Fantastisk vær.