Archive - Date
Archive - Activity
-
Bike trip (66)
- Bike trip - mixed (27)
- Bike trip - off-road (10)
- Bike trip - road (12)
-
Climbing (2)
- Alpine climbing (1)
- Other trip (4)
-
Other winter trip (224)
- Snowshoe trip (216)
-
Ski trip (653)
- Backcountry skiing (269)
- Cross-country skiing (98)
- Randonnée/Telemark (286)
-
Trip by foot (3487)
- Alpine trip (7)
- Hike (317)
- Hillwalk (2097)
- Jogging (684)
- Walk (1)
-
Workout (3)
- Indoor cycling (1)
- Treadmill (2)

Favourite trips
Favourite peaks
Ulstein : Eikanakken
- Date:
- 06.11.2022
- Characteristic:
- Hike
- Distance:
- 3.6km
Avslutningstur før hjemteise. Litt kjedelig syntes Vinjar, og det kunne jeg saktens være enig i. Men, godt var det å få en liten beinstrekker før hjemreise :-)
Volda: Lidaveten
- Date:
- 06.11.2022
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.0km
Kjekt å gå på Lidaveten fra en annen rute enn jeg tidligere har prøvd, og det med godt selskap av Vinjar. Litt reg hslve stigningen opp , men været ble bedre etterhvert og vi fikk en flott tur.
Det var litt vptt og sleipt i stien, spesielt i skogspartiet, men alt i alt overraskende greit :-)
Ørsta/Volda: Melshornet
- Date:
- 05.11.2022
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 6.8km
Flott tur i dag også sammen med Vinjar. Vi fikk ganske bra vær, men noe kald vind på toppen. Det stoppet ikke oss for å ta en matpause ved varden. Ekstra klær hadde vi sjølvsagt rikelig med av i den store sekken :-) Etteepå var planen å kjøre hjem igjen, nen Vinjar ville gjerne ta en natt til og en tur også på søndagen. Da er ikkke ho mor vanskelig å be!
Appen lagret ikke sporet i dag, noe som var rart, i og med at den virket fint hele veien. Kanskje et problem med serveren …
Hareid: Melshornet med Vinjar
- Date:
- 04.11.2022
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 6.9km
Som plaster på såret for Vinjar etter at det ikke ble hytteovernatting med familien Kruse pga sjukdom, tok han og jeg en liten roadtrip med bobilen istedet. Satset på litt lette i regnbygene i ytre Sunnmøre og det stemte greit. Vi hastet ikke av gårde, og gjorde en del ærend underveis. Dette ble til vår fordel, da været var betydelig lettere på den sene ettermiddagsturen det ble :-)
Jeg har hatt med Vinjar her tildigere, men da var han bare noen mnd gammel. Det ble i dag en flott tur, og vi fikk kjempeflott utsikt fra toppen i selskap av en glødende solnedgang under skylaget i sørvest. Turen gikk dermed videre til flotte Flø i Ulstein, med overnatting nede ved sjøen ved Flø Feriehytter.
Gardermoen joggetur på ennå mer gjørmete stier
- Date:
- 02.11.2022
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 9.0km
Gardermoen jogg på særs gjørmete stier
- Date:
- 02.11.2022
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 8.5km
Morgenjogg før frokost og samling for pilotprosjektet Primærhelseteam.
Branden
- Date:
- 01.11.2022
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 5.8km
Trim etter jobb og før avreise til Oslo for samling for Primærhelseteam
Sagetindane
- Date:
- 30.10.2022
- Characteristic:
- Hike
- Distance:
- 8.4km
Ny tur til topps sammen med Vinjar. Denne gangen var både Tante Haldis, Aleksander og en kompis, Tante Elisabeth ,Hans P. med og Ove med. Veldig kjekt.
Morgentur til Svartegga
- Date:
- 30.10.2022
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 8.8km
Deilig morgenstund, men desverre skyet det over underveis første km av turen.
Fikk stort sett oppholdsvær, og temperaturen var fin, alt i alt et flott turvær.
Etter hjemkomst ble det en rask omkledning, og heiv meg med Vinjar og Ove sammen med Elisabeth, Haldis, Hans P, Aleksander og en kompis.. Det ble deror en ekstratur oop til Sagetindane i godt selskap, veldig kjekt!