Archive - Date
Archive - Activity
-
Bike trip (66)
- Bike trip - mixed (27)
- Bike trip - off-road (10)
- Bike trip - road (12)
-
Climbing (2)
- Alpine climbing (1)
- Other trip (4)
-
Other winter trip (224)
- Snowshoe trip (216)
-
Ski trip (653)
- Backcountry skiing (269)
- Cross-country skiing (98)
- Randonnée/Telemark (286)
-
Trip by foot (3486)
- Alpine trip (7)
- Hike (317)
- Hillwalk (2096)
- Jogging (684)
- Walk (1)
-
Workout (3)
- Indoor cycling (1)
- Treadmill (2)
Peakbook-Friends

Favourite trips
Favourite peaks
Branden
- Date:
- 12.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 9.5km
Løpetur Lotsskarvadet
- Date:
- 11.11.2021
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 8.0km
Deilig løpetur i regnet etter jobb og før malingsarbeid utover kvelden
Lotsbergnibba
- Date:
- 10.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.2km
Lotsbergnibbene
- Date:
- 09.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 6.2km
Branden løpetur
- Date:
- 08.11.2021
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 5.8km
Deilig løpetur etter jobb og før mslingsøkt. Kaldt i øvre del og godt grep i frosset underlag.
Branden og Eggene mellom maleøktene
- Date:
- 07.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 11.5km
En flott søndag ble det, og noe helt annet enn yr opprinnelig hadde meldt. Jeg skulle gjøre unna 2. grunning av listverk og gangen oppe på garasjen, men tok meg en god pause midt i, for å nyte den deilige novembersola. Sola varmet faktisk oppe i høyden på vei opp snødekte Eggene - Herrrrlig!
Gildra og Barnas turlag sin lommelykttur
- Date:
- 06.11.2021
- Characteristic:
- Hike
- Distance:
- 2.0km
Avslutning for årets turbotrim og kjekk lommelykttur til Gildra med mange store og små
Vedviknibba med Vinjar og Carla
- Date:
- 06.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.8km
Flott tur med finfint turfølge. Vinjar og Carla storkoser seg i lag på tur. Praten går i ett!!! Flotte forhold med ørlite nysnø siste biten mot toppen. Litt kald trekk akkurat ved varden, men vi tok en liten matpause på toppen før vi returnerte. Etter endt tur satte vi kursen mot Rindane hvor vi skulle møte resten av familen Kruse for å delta avslutningstur for årets turbotrim i regi av Barnas turlag. Det ble en kjekk kveldsstund foran bålpanner med konsert av Mandarinsaft, leik og moro.
Branden og Eggene med litt nysnø i høyden
- Date:
- 05.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 12.0km
Fridagen var selvfølgelig preget av bygevær (skikkelig irriterende når hele uka har vært flott!), men de første 5 timene fra morgenen gikk uansett med til grunning av lister og en gang oppe i toppetasjen av garasjen hvor Ove og Vinjar skal få seg et skikkelig flott gutterom :-) Jeg liker malearbeid, og kjekt å komme igang igjen.
Etterpå var været noe lettere, men fortsatt noen lette byger som kom og gikk. Snøen lå nedover mot ca 700 mot, og da passet det fint å besøke Branden og Eggene for å unngå altfor mye snøvassing i høyere strøk.
Skikkelig hustrig og surt på toppen av Eggene, men den snøen som var kommet var ikke altfor dyp og grei å gå i. Deilig luftetur på ettermiddagen like før mørket kom sigende, så altfor tidlig!
Branden
- Date:
- 04.11.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 6.0km
Rakk akkurat opp uten å ta på hodelykt. Nydelig vær hele dagen, men kom skodde sigende over Nordfjorden da jeg kom hjem etter jobb og det ble desverre ikke det kveldslyset jeg håpet på uti vest.. Men, flott og påfrosset noe i øvre del. Herlig avslutning på jobbuka!