Archive - Date
Archive - Activity
-
Climbing (10)
- Alpine climbing (5)
- Ice climbing (4)
-
Ski trip (10)
- Backcountry skiing (1)
- Cross-country skiing (1)
- Randonnée/Telemark (8)
-
Trip by foot (10)
- Jogging (10)
Peakbook-Friends
Favourite peaks
Etter jobb
- Date:
- 13.09.2021
- Distance:
- 4.4km
Var egentlig gira på spontantur på austabotntind, men det ble bare med togga. Etter ett par minutt oppover bestemte jeg meg for å gi jernet. Ble en 5.plass på strava. Jogga litt videre, før det ble vendereis og ned igjen. Fin kveldstur. Tracket nedover med appen
Ft Storen jubileum 20. bestigninger
- Date:
- 28.08.2021
For 500fjell. 10t30min. Begynte 05.30. Sykt mye folk. Hadde vi ankommet hjørnet 10min senere hadde vi endt opp i tidenes cluster. Gikk vigdals da det var folk i Heftyes. Samarbeidet litt med Olesen og kom oss begge ned ganske effektivt og kom oss unna halve Norge som skulle på dette fjellet idag.
Ft Storen hansenguide.com
- Date:
- 22.08.2021
11t35min. Nils og Odd Ingvar. Andre tur med Odd i denne sommeren. Nysnø. Gikk opp uten stegjern. Gikk fra hjørnet og til under svaene med. Tipper det er lite snø igjen imorgen.