Archive - Date
Archive - Activity
- Bike trip (5)
-
Climbing (11)
- Alpine climbing (10)
-
Other trip (2)
- Kayaking (1)
-
Other winter trip (2)
- Skating (1)
-
Ski trip (284)
- Cross-country skiing (3)
- Randonnée/Telemark (278)
-
Trip by foot (540)
- Alpine trip (2)
- Hike (53)
- Hillwalk (132)
- Jogging (345)
- Walk (3)
Peakbook-Friends
Skåla
- Date:
- 15.12.2018
- Characteristic:
- Randonnée/Telemark
- Duration:
- 3:37h
- Distance:
- 15.7km
Trimtur på Skåla. Fint vær. Supert føre inni "bollen". Ok føre oppi, men en del stein.
Møtte mye kjentfolk.
Kjøvskarstinden
- Date:
- 14.12.2018
- Characteristic:
- Randonnée/Telemark
- Duration:
- 4:47h
- Distance:
- 20.1km
En fantastisk tur til Kjøvskarstinden med Arnt Owe. Perfekt føre. Vindstille. En av mine beste dager på ski.
Måtte opp en tur til.
Urfjellet
- Date:
- 13.12.2018
- Characteristic:
- Randonnée/Telemark
- Duration:
- 3:19h
- Distance:
- 11.2km
Sein start i dag og turen gikk igjen til Urfjellet sammen med Morten og Eirik. Helt vinstille og fantastisk lys. Kjørte et par turer borte i "bollen" vest for den vanlige vegen. Bra føre, men noe stein her og der.
Urfjellet
- Date:
- 12.12.2018
- Characteristic:
- Randonnée/Telemark
- Duration:
- 1:43h
- Distance:
- 5.9km
Det er føre på Urfjellet, men en bør være flink til å kjøre sikksakk mellom steinene. Også lurt å være oppmerksom på at det kan lure hai rett under overflaten. Derfor lett på fot. Denne gangen gikk det fint uten noen alvorlige riper. Arnto skulle teste nytt bredt utstyr og jeg nye støvler. Fin tur på Urfjellet. Fint lys.
Haltvikhaugen
- Date:
- 07.12.2018
- Distance:
- 0.8km
Gratulerer til Arnt Owe med fullført liste. Mange kjedeleg skogshauger, men også mange fantastiske turer på lista. Jeg mangler fortsatt noen og får jobbe litt til med denne lista.