Archive - Date

Archive - Activity

Collected lists

Skitur hjemmefra

Date:
09.02.2019
Map    

Gubberudrunden hjemmefra

Date:
08.02.2019

Skitur med Trym på kanskje vinterens fineste dag, med sol som varma, og nykjørte løyper i et fantastisk vinterkledd landskap. Herlig å kunne spenne på skiene hjemme og legge i vei. Gikk om Furumoen opp til Skistua, videre Gubberudrunden. Tok en avstikker ned til Gravåsen, før vi fortsatte ned til Solbakken, til Blivgodt og hjem.

Map    

Haugrunden hjemmefra

Date:
06.02.2019
Map    

Gubberudrunden

Date:
05.02.2019
Map    

Gubberudrunden hjemmefra

Date:
03.02.2019

Eventyrlig fin dag etter de siste dagers snøvær. Gikk hjemmefra, og tok Gubberudrunden i løypekrysset innenfor Skistua. Smakte godt med vaffel på Solbakken etter alle bakkene. Fra Rødgardsmyra til Skistua var det mye folk ute i finværet. På Skistua var det familiedag, og masse folk både ute og inne, her ble det ny stopp, da jeg traff Martin, Synnøve, Jan Egil og tvillingene.

Map    

Gubberudrunden

Date:
02.02.2019
Map    

Hjemmefra til Blivgodt i kulda

Date:
30.01.2019
Map    

Skitur hjemmefra

Date:
27.01.2019

Map    

Haugrunden

Date:
26.01.2019

Satt på med Laurits til Øverby. I lett snøvær gikk jeg lysløypa til Blivgodt, derfra Haugrunden, og på ski helt hjem.

Map    

Haugrunden hjemmefra

Date:
25.01.2019

Skitur med Trym i lett snøvær. Gikk løypa om Furumoen oppover. Nesten hjemme oppdaga jeg at Trym hadde mista en potesokk. Gikk opp på Bergsjordet uten å finne den, snudde, på tur ned fant vi sokken like før vi var tilbake i Torke Terrasse.

Map