Archive - Date

Collected lists

Bragernesåsen

Date:
18.04.2017
Characteristic:
Hike
Distance:
9.1km
Map    

PB Summit IV, Torsdag

Date:
20.04.2017
Characteristic:
Randonnée/Telemark
Duration:
1:00h
Distance:
2.0km

Absolutt nybegynner på Randonee ... Morten anbefalte Presten som et greit sted å starte :) Mye vind og lite sikt. Fin erfaring. Artig og inspirerende foredrag på kvelden om samling av 4000-meter topper i alpene.

Map    

PB Summit IV, Fredag

Date:
21.04.2017
Characteristic:
Backcountry skiing
Distance:
2.2km

Startet dagen med en liten tur inn i Gravdalen. Ny treningsøkt på Randonee til Presten :) Om kvelden foredrag om Høgruta. Så kom dette med skred ubehagelig nært for noen - en vekker om hvor marginalt det kan være. Heldigvis gikk det bra denne gangen.

Map    

PB Summit IV, Lørdag

Date:
22.04.2017
Characteristic:
Randonnée/Telemark
Distance:
9.2km

"Langtur" på Randonee. Gnagsår så det holder! Tid til avslapping i leveggen. Team FriWilly med Marit, Gunnar, Willy og undertegnede nr. 2 i Fjellquizen - til vår store overraskelse.

Map     2 comments

PB Summit IV, Søndag

Date:
23.04.2017
Characteristic:
Backcountry skiing
Duration:
1:00h
Distance:
6.0km

Grei tur ned til parkeringa. Jeg har hatt stort utbytte av disse dagene på Leirvassbu. Svært mange hyggelige folk både fra tidligere treff og nye bekjentskap. Imponerende antall aktiviteter både sportslig og sosialt. At været ikke var "bare solskinn" bidro til å gjøre dagene mer spennende og lærerike. Mat og stemningen på Leirvassbu er svært god - kanskje det aller hyggeliste stedet i Jotunheimen. Håper at det kan bli flere slike treff. Så takk for laget :)

Map    

DNT Turlederkurs

Date:
25.04.2017

Siste dag på kurset som kvalifiserer til turleder i skogen.

Map    

Bragernesåsen

Date:
28.04.2017
Distance:
6.7km
Map