Archive - Date

Archive - Activity

Collected lists

Facebook

Tinnskollen

Date:
12.05.2022
Map    

Fantekjerringkollen

Date:
08.05.2022

Titopptur med Philip og David.

Map    

Melakollen, rundløype

Date:
07.05.2022

Flott kveldstur med Philip. Tok rundløypa denne gangen, gikk mot klokka. Veldig fin rundtur som anbefales i stedet for å bare gå rett opp og ned den strakeste veien med den bratte sørlia. Total lenge 5,3 km

Map    

Tinnskollen - Kaperkollen - Åletjern

Date:
05.05.2022
Map    

Øvrumkollen

Date:
04.05.2022

Sen kveldstur. Var på toppen kl 22.00. Lykt på nedtur.

Map    

Tinnskollen

Date:
03.05.2022

Vealøs fra Kikut

Date:
02.05.2022

Flott kveldstur fra Kikut. Må alltid ha en eller flere turer herfra på våren. Fint og tørt på stien nå. Var på toppen 20.15. Møtte kun et par på toppen.

Map    

Kjerkeåsen

Date:
01.05.2022
Map    

Piggen klar for titoppern

Date:
28.04.2022

Var først en tur i Fritidsparken og satt opp turpost ved Trollets hjerte. Kjørte etterpå opp til Voldsveien og gikk inn til Piggen derfra. Philip var med og bar verktøy til oppsett og demontering av gammelt listverk.

Map    

Nykommer på titoppern

Date:
27.04.2022

Tidlig kveldstur opp til Seiersteinskollen for å montere turpostkasse. Liker godt denne toppen som ofte blir litt oversett grunnet store Geitebuvarden som ikke ligger så langt unna, og som de fleste har mest fokus på. Fint når kveldsola lyser inn mot byområdene nede i Grenland fra lia her. Var en tur oppe på toppunktet som er noe lengre inne en der toppskiltet står. Lite, om ingen utsikt fra toppunkta, men flott utsikt nede i lia 150 meter før toppen, hvor turkassa nå står klar til registrering. Møtte et par andre denne onsdags kvelden.

Map