Archive - Date
Archive - Activity
- Bike trip (11)
-
Drive (2)
- Car drive (2)
-
Other trip (7)
- Kayaking (7)
-
Other winter trip (4)
- Snowshoe trip (4)
-
Ski trip (27)
- Backcountry skiing (13)
- Cross-country skiing (2)
- Randonnée/Telemark (1)
- Trip by foot (346)
Archive - Geography
Peakbook-Friends
Favourite trips
Favourite peaks
Vardeberget må jo også få sin egen topp kasse:)
- Date:
- 09.04.2013
- Characteristic:
- Hike
- Duration:
- 1:00h
Ny toppkasse utplassert:)
Finnes det bedre måte å starte dagen på???
Første topp kasse på plass til Larviks 12 toppern 2013
- Date:
- 03.04.2013
http://peakbook.org/index.php?module=index.lists.view&id=710
Alle 12 ligger også på UT.no
Klyvetur på NY 100pf i Vestfold
- Date:
- 20.03.2013
- Characteristic:
- Hike
- Duration:
- 2:03h
- Distance:
- 2.9km
Ny pf 100 topp Larvik/Vestfold.
Sniff og jeg startet nede ved Rv 220 / Hedrumveien, ved avkjøringen til Hellenes. Parkering nærmere er mulig om sommeren.
På med truger, som raskt sank ned til kne-høyde, første delen av turen:) Veldig god trening tror jeg vi kaller dette i dag, siden jeg er i godt humør for tiden:)
Oppetter lia gikk jeg over til stegjern og øks. Funka fint oppover lia, på blanding av is, stein og snø. Rutevalget gjorde det nødvendig å finne sekundære løsninger, siden jeg var alene. Ville jo ikke risikere å IKKE komme meg på påskeferie i Trollheimen samens med min kjære Majken;)
Ruten ned igjen, er forsåvidt grei å kunne følge opp igjen, med noen variasjoner. Så at det gikk noen gamle skogsveier innimellom. Det ideelle sporet ble ikke funnet ila denne turen. >>>