Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Topptrimmen, Kvileplassen

Datum:
06.06.2020
Tourcharakter:
Fußtour
Entfernung:
1,5km

Gikk på bratt og litt blaut råk (hankeveg) opp til Kvileplassen, stemplet Topptrimkortet og skrev meg inn i boka. Lett regn på turen. Kjørte til Nygaard etterpå der jeg fikk kaffe og kaker samt hyggelig prat med Per Ole og Margrethe.

Karte    

Tur fra Kanalen

Datum:
05.06.2020

Runde om Krokbua, Hammerkoia og Kanthaugen. Lett regnvær

Øfstdalsfossen

Datum:
04.06.2020

Gikk ned til fossen og registrerte turen på Ti på topp

Karte    

Rundtur fra Kanalen

Datum:
04.06.2020
Tourcharakter:
Fußtour

Rundtur om Hammerkoia, Krokbua og Kanthaugen. Skiftende skydekke. Krokbua

Karte    

Ettermiddagstur på Balbergkampen

Datum:
03.06.2020
Tourcharakter:
Fußtour
Entfernung:
3,3km

Tur på ettermiddagen etter at Marianne var her på formiddagen. Gikk rett opp og om masta ned.

Karte    

Kveldstur fra Kanalen

Datum:
02.06.2020
Tourcharakter:
Spaziergang
Entfernung:
3,3km

Peakbookappen virket ikke. Gikk til Hammerkoia, videre til Krokbua og tilbake til bilen. Fint varmt vær.

Ti på topp, Sjusjøvannet rundt, bonustur

Datum:
01.06.2020
Tourcharakter:
Fußtour
Entfernung:
3,2km

Bonustur i pinsen i Ti på topp. Gikk i vekslende snø og bart og ut på Åtangen. Registrerte turen på Ti på topp og gikk tilbake til bilen.

Karte    

Sesongens siste skitur

Datum:
01.06.2020
Tourcharakter:
Skitour
Entfernung:
7,6km

Avsluttet sesongen etter ca. 150 turer og 2212 km. Fin skitur til Gjesboåsen i strålende sol og nykjørte løyper. Har ikke gått på ski i Lillehammerområdet i juni før.

Skitur fra Kroksjøen

Datum:
30.05.2020
Tourcharakter:
Skitour
Entfernung:
10,1km

Kjørte over Storåsen til Kroksjøen i dag. Gikk opp til Gjesboåsen. Pratet litt med Runa da hun tok meg igjen i bakkene opp mot Gjesboåsen. Da jeg akkurat hadde tatt av mot toppen, tok Per meg igjen. Snudde på toppen og gikk tilbake til Kroksjøen. Gikk tilbake omtrent til Kuåsen. Forbausende bra føre fortsatt ... og at det enda ikke bryter opp på Gjesboåsen

Karte    

Skitur på Sjusjøen

Datum:
29.05.2020
Tourcharakter:
Skitour
Entfernung:
16,1km

Skitur i varmt, strålende værtil Gjesboåsen fra Sjusjøen. Traff fetter Per og hadde en hyggelig prat med ham. Nå har det minket på snøen på langrennsarenaen, men ellers fint i løypa som var kjørt i dag!

Karte