Archiv - Nach Datum
Archiv - Nach Aktivität
Runden om Gubberud og Lundstein
- Datum:
- 15.03.2023
Skitur med Trym fra Øverby. Fint vær, sol og noen få kuldegrader, men relativt heftig nordavind utsatte steder, og skikkelig friskt snøkov fra Stakamyra et godt stykke. Den nykjørte løypa var helt gjenblåst der vinden fikk best tak.
Haugrunden
- Datum:
- 14.03.2023
Kjørte med Laurits opp til Øverby. Laurits gikk med Trym, så dette ble en skitur uten hund for meg. Sol, et par minusgrader, litt sur vind på åpne steder. Løypa fra Haug og opp til Blivgodt var delvis føyka igjen, men fint å gå.
Gubberudrunden
- Datum:
- 12.03.2023
Tur fra Øverby med Trym. Vi tenkte å gå ned til Gravåsen, men etter ca 1 km møtte vi to store, løse hunder som nok var snille, men som svinsa rundt oss. Så vi snudde, og etter en stund forsvant hundene mot Gravåsen.
Knapphaugen og Bergstoppen
- Datum:
- 05.03.2023
Hadde jeg sjekka føremeldingen før vi gikk ut på tur hadde jeg sett at det var nykjørte løyper og det hadde blitt skitur. Men, men, Trym og jeg fikk en fin runde på beina. Mye folk og hunder ute på tur i finværet, fortsatt noe vind.