Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Skistua

Datum:
16.02.2022

Etter å ha sett og heia på Karoline og Nikolai som gikk klubbrenn på Øverby, gikk jeg lysløypa opp til Skistua. Fint i skogen etter all snøen vi har fått de siste dagene.

Karte    

Blivgodt

Datum:
15.02.2022

Skitur fra Øverby i nykjørte løyper. Starta alene, men halvveis til Skistua møtte jeg Laurits og Trym. Trym ble med meg og fikk to turer til Blivgodt i finværet.

Karte    

Bergstoppen

Datum:
14.02.2022
Karte    

Hørstadskogen

Datum:
12.02.2022
Karte    

Hørstadskogen

Datum:
11.02.2022
Karte    

Hørstadskogen

Datum:
10.02.2022
Karte    

Glæstadhøgda hjemmefra

Datum:
08.02.2022

Skitur hjemmefra med Trym i fint vær og nykjørte løyper.

Karte    

Solbakken

Datum:
06.02.2022

Skitur med Trym hjemmefra. På Solbakken varma sola godt, ellers litt sur, kald trekk i lufta.

Karte    

Gropmarka-runde fra Skurvbrua

Datum:
05.02.2022

Sigrid anbefalte Gropmarka -runden som dagens skitur, så etter litt handling, og kaffe kjørte jeg opp til Skurvbrua og parkerte. Det ble en fin runde, tungt opp til Nordseter, men fine løyper, sol og fint skiføre.

Karte    

Hørstadskogen

Datum:
04.02.2022

Skitur hjemmefra med Trym i nydelig februarvær. Nykjørte løyper fra Øverby, all ære til løypekjører Viberg! Må bare håpe det kommer mer snø snart, for i enkelte partier i skogen er det veldig lite snø enda. Dagens bilder er tatt nord på Rødgardsmyra.

Karte