Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Skitur fra Gravåsen

Datum:
04.04.2020

Skitur med Trym. Gikk til Hornås, og tok en avstikker mot Ålstaddalen, snudde der løypa krysser vei i en bratt utforkjøring. Sol, etter hvert mere skyer, og en kald vind i dag også. Flotte løyper, skarpt føre og et par minusgrader.

Karte    

Skitur

Datum:
03.04.2020

Skitur med Trym fra Skistua i nykjørte løyper.

Karte    

Skitur fra Gravåsen

Datum:
02.04.2020

I dag måtte Laurits hente opp igjen zeroskiene mine fra kjelleren.Snøvær da vi dro; fra Vardal kirke og over til Gravåsen var veien hvit. Fin tur med Trym inn til gapahuken ved Skyberg, nykjørt løype i dag, med 3-4 cm nysnø oppå. Frisk vind og snødrev innover mot Skyberg, tørr snø oppe på myrene, litt kram ned mot Gravåsen, fungerte fint med zeroski.

Karte    

Bergstoppen

Datum:
01.04.2020

Tur til fots med Trym. Gikk innover lysløypa, og tilbake over Bergstoppen. Fant årets første blåveis rett under toppen.

Karte    

Skitur fra Gravåsen

Datum:
31.03.2020
Karte    

Skitur med Trym

Datum:
30.03.2020
Karte    

Skitur

Datum:
29.03.2020

Skitur sammen med Trym fra Skistua. Vi gikk til Blivgodt, Solbakken, og derfra Gubberudløypa til løypekrysset i enden av Stakamyra. På tur tilbake satt vi en god stund i solveggen på Solbakken, der det var lunt og fint.

Karte    

Tur med Trym

Datum:
28.03.2020
Karte    

Skitur fra Gravåsen

Datum:
27.03.2020

Laurits rydda bort og glida alle ski i går, men måtte hente fram igjen et par til meg i dag. Nykjørte løyper, så jeg og Trym kjørte til Gravåsen og parkerte. Fin tur over til Stangstua, der vi snudde.

Karte    

Bergstoppen

Datum:
26.03.2020
Karte