Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Peakbookfreunde

Gesammelte Listen

Trimpoengrunde Folldal

Datum:
23.02.2023
Entfernung:
7,6km

Knutshovda

Datum:
22.02.2023

Kveldstur på ski og brøyting av sporet mitt. Fin tur via Moldalsetra

Karte    

Kollutholen på rando

Datum:
19.02.2023
Tourcharakter:
Randonnée/Telemark

Fint vær i dag men noe vind i bygda ved start og da passet det bra med Kollutholen. Fulgte trugesporet opp og på toppen var det skikkelig kald vind. Men en herlig dag for det

Karte    

Knutshovda

Datum:
18.02.2023

Litt omgjøring av turmål i dag så da ble det Knutshovda på ettermiddagen.

Karte    

Kollutholen

Datum:
17.02.2023

Fridag og ikke helt topp værmelding utover dagen så stod opp tidlig og fikk spist en god frokost før dagens første tur. Sporet var hardt og i tillegg hadde noen gått på truger oppover etter at jeg var der sist.Fin utsikt og signering i trimboka før herlig nedkjøring. I dag ble det litt slalom melom trærne i skogen på tur ned pga det harde sporet Får se hvordan været blir utover dagen før evt en tur til.

Karte    

Knutshovda

Datum:
16.02.2023

Tidlig hjemme fra jobb i dag og etter det jeg skulle gjøre så ble det tid til tur i det fine været. Skikkelig vårstemning og lite snø på ryggen oppover så skia ble parkert langt nedenfor toppen.Bare herlig i dag.

Karte    

Trimpoengrunde Folldal

Datum:
15.02.2023
Entfernung:
7,3km

Trimpoengrunde Folldal

Datum:
13.02.2023
Entfernung:
7,1km

Knutshovda

Datum:
12.02.2023

5-6 varmegrader og en del vind på dagen i dag gjorde føret blytungt. Det ble ihvertfall ei god økt med brøyting av spor oppover. God utsikt i dag med fine perlemorskyer på himmelen.

Karte    

Kollutholen

Datum:
11.02.2023

Etter siste dagers snøfall så var jeg forbredt på en tung tur i dag. Og det ble det. Nesten varmegrader ved start og mye snø gjorde turen tung men så herlig for det. Ikke beste utsikten pga litt snøvær i lufta nede i bygda. Signerte I trimboka og smilte hele veien ned igjen med herlig nedkjøring . Fin formiddagstur

Karte