Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Facebook

Hvitsteintjenn sykkeltur

Datum:
28.06.2023
Tourcharakter:
Fahrradtour gemischt
Karte    

Kaperkollen

Datum:
28.06.2023
Karte    

Gardvann

Datum:
24.06.2023

Tur til Gardvann med David. Turlengde 6 km

Karte    

Tinnskollen

Datum:
17.06.2023
Karte    

Tangen Fort

Datum:
10.06.2023
Karte    

Piggen

Datum:
06.06.2023
Karte    

Hvitsteintjenn hjemmefra

Datum:
31.05.2023
Tourcharakter:
Fahrradtour gemischt

Kveldstur til Hvitsteintjenn med sykkel hjemmefra. Opp for å bytte titoppbok ved gapahuken. Lengde 15 km.

Karte    

Vestre Skrehelle

Datum:
29.05.2023

Fin kveldstur til Skrehelle med Camilla og Philip. Skydekke, men fikk en fin gløtt av kveldssol ved utsikten en liten stund. Gikk også opp til toppunktet på Vestre. Møtte påfallende mange folk på vei opp når vi var på vei ned igjen. Later til å ha vært bra titoppaktivitet i pinsehelgen.

Karte    

Mikaelshula

Datum:
27.05.2023

Kveldstur til Mikealshulen for å gjøre forbredelser til bonusturen 2023 på Ti-Topper’n, som slippes 1. juni. Philip og David var med. Etterpå ble det litt fotball på Skotfossbanen. Turlengde 4 km.

Karte    

Bamblefjell og Hørsfjell

Datum:
21.05.2023

Tur til Bamblebygda. Philip og Camilla var med. Varm og godt i været. Startet lengre oppe på Nensethveien enn ordinær parkering, og gikk en snarvei i retning «fiskeløypa» opp mot Svartjenn på vei mot Bamblefjell som første mål. Over igjen på toppen av Hørsfjell tok vi en rast før vi gikk videre ned mot Hørsfjellveien. Litt forbi Stormyrstua oppdaget jeg at jeg hadde mistet mobilen, så jeg snudde og tok samme vei tilbake igjen opp over Hørsfjell og videre ned og over Bamblefjell på ny, mens de andre gikk videre ned mot bilen. Jeg fant igjen mobilen på Bamblefjell, inne på «Bamblebu». Total lengde 14 km

Karte