Archiv - Nach Datum
Archiv - Nach Aktivität
-
Andere Wintertour (2)
- Schneeschuhtour (2)
-
Fahrradtour (31)
- Fahrradtour gemischt (31)
-
Fußtour (153)
- Bergtour (58)
- Spaziergang (4)
- Wanderung (90)
-
Skitour (14)
- Langlauf (14)
Peakbookfreunde
Kveldstur om Piggen
- Datum:
- 04.11.2025
Kveldstur inn fra Voldsveien. Gikk først inn til Piggen med avstikker på tilbakeveien om Hvitsteintjenn. Hentet inn titopp-bøkene og trimkassa på gapahuken. Rundt 13 varmegrader. Nærmest vårfornemmelse i november.
Ulvsvann rundt fra Gulset
- Datum:
- 11.10.2025
- Entfernung:
- 10,0km
Ulvsvann rundt m/Ulvskollen
- Datum:
- 02.10.2025
- Entfernung:
- 10,5km
Kveldstur. Ulvsvann rundt fra Liabrakka. Fulgte skogsveien inn til Sæterbekken og gikk Ulvskollen opp Vestlia. Halvveis oppe i Vestlia ble lykta tatt i bruk. Retur ned Kremmern etter en tur innom Brynhildsbu.
Eirefjell 1
- Datum:
- 24.09.2025
- Tourcharakter:
- Wanderung
- Tourlänge:
- 1:51h
- Entfernung:
- 6,6km
Måtte gjøre en prioritering av det flotte høstværet og tok en dagstur til noen lagelige topper på vei mellom Høydalsmo og Eidsborg. Første topp Eirefjell. Valgte å ikke gå den tradisjonelle merka løypa opp, men heller kjøre videre og ta toppen opp fra Homstøyltjønn ved Norbø. Traktorveien opp herfra viste seg å være veldig fin å gå. Den var også gress-slått, så det var utmerkede forhold. Der traktorveien ikke gikk lenger, fulgte jeg sti videre til jeg kom inn på grusveien som kommer opp fra vest og går opp til signaltårnet på Grodalsnuten. Gikk deretter over til toppunktet på Eirefjell hvor det lå bok og kasse fra Tokke Turlag. Kjempefin topp!