Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Bititrim

Datum:
30.06.2024
Entfernung:
3,2km
Karte    

Horntrim

Datum:
24.06.2024
Entfernung:
4,8km

Morten kunne tenke seg en tur på Hornet, jeg er alltid klar for en tur på Hornet :) hyggelig selskap, fete omgivelser, tørt føre, etterhvert sol og blå himmel. Fikk oss en tur opp på Lillehornet i tillegg. 2 lange gode pauser i sola på toppene. Romsdalen, i'l be back!

Karte    

Bititrim

Datum:
23.06.2024
Entfernung:
3,1km
Karte    

Bititrim

Datum:
21.06.2024
Entfernung:
3,2km

Karte    

Bititrim

Datum:
16.06.2024
Entfernung:
3,0km

Regn, hagl, sterk vind, bekk i renna. Herlig å være ute og god trim ��

Karte    

Jo Stigen

Datum:
14.06.2024
Entfernung:
12,6km
Karte    

Bititrim

Datum:
09.06.2024
Entfernung:
4,0km

Tenkte å gå normalveien tur/retur i dag, men måtte oppom sørenna for å se. Prøvde meg opp, måtte børste vekk snø for å finne takene. Glatt og sleipt. Over kaminen ved det skrånende svaet måtte jeg ake meg bortover hylle gallerieene på oversiden 20 cm nysnø her. Da jeg endelig var home free kom sola og det ble rett så trivelig oppe i fjellsida. Kanskje ikke så overraskende, møtte ingen på turen :)

Karte    

Bititrim

Datum:
02.06.2024
Entfernung:
3,5km
Karte    

Sjølvaste Hornet

Datum:
25.05.2024
Entfernung:
4,2km

Impulstur til Romsdalshorn. Fantastisk vær. Vindstille, varmt og blå himmel på toppen. Ikke mange på fjellet i dag. God pause på toppen og en hyggelig prat med et klatre lag som hadde gått nordveggen. For det meste tørt og fint der det er nødvendig. Snø nederst

Karte    

Bititrim sesongstart

Datum:
19.05.2024
Entfernung:
3,2km

Snø nederst og øverst, ellers overraskende lite snø. Rant bekk i renna, så ble våte klær. Godt å kjenne at klyvinga sitter :)

Karte