Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Gesammelte Listen

Gardlaushøgda

Datum:
26.05.2018
Entfernung:
2,6km

Liten avstikker etter besøk på Steinsskogen Gravlund. Mange "småtopper" på toppen. Var ved bolten og turorienteringsposten. Gardlaus. Nyrestaurert markahytte. Plantene på graven sliter i varmen. Fikk masse vann i dag.

Karte    

N Kolsås

Datum:
24.05.2018

27 varme kl 1944

Karte    

Østmarka

Datum:
21.05.2018
Entfernung:
17,3km

Lenge planlagt tur i Østmarka ble virkelighet idag. Glimrende guiding av Kjell fra Trolldalen til Ulsrudvannet, videre til Nøklevann og Sarabråtan og over til Mariholtet for lunsj. Beverens herjinger gjorde inntrykk. Eller er hengekøyper Østmarkas slager for overnatting og hygge. Herlig dag, varmt og sol.

Karte    

Tjæregrashøgda

Datum:
20.05.2018
Entfernung:
9,4km

Avslutning på Burudvann med bading. R og M var med.

Karte    

Nordre Kolsås 17 mai

Datum:
17.05.2018

Tradisjonen tro flaggheising, og nasjonalsangen på trompet. Strålende fint vær og 38 tilstede. Det ble også allsang og diktlesning. Vi koste oss på toppen en times tid og skålte i champagne og brus. Perfekt start på dagen.

Karte    

N Kolsås

Datum:
15.05.2018

Karte    

Kroksjøen

Datum:
12.05.2018
Entfernung:
7,6km

Kanskje siste skitur i år. Nyoppkjørte løyper av Johannes. Herlig! Runa, Henrik og Stian var med.

Karte    

N Kolsås

Datum:
10.05.2018
Karte    

Haugskollen

Datum:
10.05.2018
Entfernung:
6,9km

Ble så redd hoggern st jeg bare fikk med halve!�

Karte    

Tjæregrashøgda

Datum:
07.05.2018
Entfernung:
8,1km

Rekognosering til Tjæregrashøgda med Morten og Per Sigurd. Spennende prosjekt planlegges. Toppen der det gamle tårnet stod. Siste tårnet ble revet i 1990. Rester fra gammelt tårn Utsikten er betydelig redusert pga økt vegitasjon. Fra utsiktpunktet i skiløypa.

Karte