Archiv - Nach Datum
Archiv - Nach Aktivität
-
Fußtour (15)
- Bergtour (6)
- Hochtour (1)
- Jogging (4)
- Spaziergang (2)
- Wanderung (1)
-
Skitour (15)
- Langlauf (13)
- Tourenskilauf (1)
Lieblingsgipfel
Kikut Dag 2
- Datum:
- 01.10.2023
- Tourlänge:
- 5:45h
- Entfernung:
- 16,0km
Dag 2. på tur med NKT-379 gjengen. Toppstøt rett etter frokost. Rett opp til Kikuttoppen. Her skilte vi lag. Runa og Per ønsker flere topper og gikk mot Porthøgda og Kobberhaughytta der vi nøt herlig kaffe og vaffel. Nydelig område rundt Kobberhaughytta. Strålende vær.
Porthøgda, tett skog og tårn.
Kikut Dag 1
- Datum:
- 30.09.2023
- Tourlänge:
- 4:14h
- Entfernung:
- 11,0km
NKT-379 gjengen på tur. Forsinket 10 års jubileumstur. Vi fulge mest mulig sti fra Åmot Parkering i Sørkedalen om Finnerud til Kikutstua. Fikk med oss et par topper på turen. Nydelig tur vær men fortsatt vått i marka.
Vi var Trygve og Bente F, Hans Petter og Mette, Morten og Bente A, Per og Runa
En lang orm på veien
Molden
- Datum:
- 27.07.2023
- Entfernung:
- 8,7km
Fin tur til Molden sammen med mange turister. Fantastisk utsikt og fint varmt sommervær. Runa var med. Tidligere på dagen tok vi ferja over til Urnes stavkirke. Herlig lunsj på brygga i Solvorn.
Summit
Fannaråken
- Datum:
- 26.07.2023
- Tourlänge:
- 6:57h
- Entfernung:
- 18,2km
Presang til Runa for lenge siden. Overnatting på Turtagrø og 2000 m topp. Nydelig vær. Videre tur til Vestlandet med liten pils på Kvitabui i Solvorn. Anbefales. Molden planlagt i morgen.