Archiv - Nach Datum

Archiv - Nach Aktivität

Peakbookfreunde

Ich habe mich noch nicht mit anderen Peakbookbenutzern befreundet.

Gesammelte Listen

Lieblingsgipfel

Bufjellnatten

Datum:
06.07.2020

Fra milebotten parkering

Karte    

Tekslehogget

Datum:
06.07.2020

Karte    

Skreikampen

Datum:
31.05.2020
Karte    

Fjellsjøkampen

Datum:
31.05.2020
Karte    

Bjørnholen og Kohinor

Datum:
30.05.2020

Retur til Bjørnholen og Kohinor fra parkering ved Stampetjernet.

Karte    

Prekestolen i Gjerdrum

Datum:
30.05.2020

Besøk på kommunetoppen i Gjerdrum, blåmerket sti så å si hele veien. Gikk fra Askkroken i Nittedal.

Karte    

Maskat

Datum:
19.05.2020

Gikk fra parkering på traktorvei langs vannet tenkte vi skulle gå oppom bygdeborgen som stod merket av på Bø kartet, men den fant vi ikke. Deretter videre opp til Lusehauge, så Maskat hvor vi beundret utsikten og spiste lunsj. Fulgte blåmerket sti ned igjen til traktorveien og parkeringa.

Karte    

Gygrestolen

Datum:
18.05.2020

Fant et par trær for køyene like ved parkeringa og tilbrakte kvelden ned ved vannet, dagen etter gikk vi rundtur fra parkeringa opp til Gygrestolen og ned igjen. Tok med oss alle "severdighetene" på veien (Svartjernhola, Venetjønn og Maurknatten)

Karte    

Goliaten og Tverråsutsikten

Datum:
16.05.2020

Gikk fra parkering ved Landfalltjern og inn til Goliaten hvor vi hang opp hengekøyene. Litt utpå kvelden tok vi turen opp Dronningslepet og kikket på utsikten fra Tverråsutsikten.

Karte    

Andersnatten

Datum:
09.05.2020

Karte