Har allerede booka tur hit i juni sammen med min kjære turvenninne :-D Kjenner at jeg gru-gleder meg litt når jeg ser filmen din...... :-) Det er jo kanskje en smule luftig....... ;-)
Så artig at du har sett videoen min, Wenche. Det kommer garantert til å gå bra, og turen er ikke noe verre enn det du er vant med fra dine mange turer. Jeg gikk alene, og tok igjen noen andre turgåere på det tidspunktet jeg vurderte å snu pga regnvær. Men da jeg så at de turte å gå, fortsatte jeg videre. På tilbaketuren, avslørte de at de hadde tenkt det samme som meg "Kan han der karen gå til toppen, kan ikke vi være dårligere" :) . Som du ser på videoen var det ganske fuktig i fjellsida, etter flere dager med regn. Dersom dere venter til det er litt tørrere tror jeg turen kommer til å gå utmerket. Pass på å legge merke til hvor dere kommer opp . Det står noen varder der, men noen av dem er litt malplassert (Gps-sporet mitt kan kanskje tas med for sikkerhets skyld). Gleder meg til å høre ditt inntrykk av turen :)
Kommentartitel:
Zeichen: 1000
Kommentartext:
Du musst angemeldet sein, um Kommentare schreiben zu können.
Benutzerkommentare
Kein Titel
Geschrieben von WencheG 08.02.2018 00:35Har allerede booka tur hit i juni sammen med min kjære turvenninne :-D Kjenner at jeg gru-gleder meg litt når jeg ser filmen din...... :-) Det er jo kanskje en smule luftig....... ;-)
Sv:
Geschrieben von DagL 29.04.2018 20:04Så artig at du har sett videoen min, Wenche. Det kommer garantert til å gå bra, og turen er ikke noe verre enn det du er vant med fra dine mange turer. Jeg gikk alene, og tok igjen noen andre turgåere på det tidspunktet jeg vurderte å snu pga regnvær. Men da jeg så at de turte å gå, fortsatte jeg videre. På tilbaketuren, avslørte de at de hadde tenkt det samme som meg "Kan han der karen gå til toppen, kan ikke vi være dårligere" :) . Som du ser på videoen var det ganske fuktig i fjellsida, etter flere dager med regn. Dersom dere venter til det er litt tørrere tror jeg turen kommer til å gå utmerket. Pass på å legge merke til hvor dere kommer opp . Det står noen varder der, men noen av dem er litt malplassert (Gps-sporet mitt kan kanskje tas med for sikkerhets skyld). Gleder meg til å høre ditt inntrykk av turen :)