Archive - Date
Archive - Activity
- Bike trip (8)
-
Other trip (1)
- Expedition (1)
-
Trip by foot (2)
- Walk (2)
Peakbook-Friends
Staur gard.
- Date:
- 29.03.2020
Vi tok en befaring av Staur i dag. Gikk ei runde ned til Mjøsstranda på 2.7 km. Vi fant en plass i le for kafferasten da det blåste surt.
Furastien
- Date:
- 26.03.2020
Gikk ned til Furabrua i dag. Traff på en gammel O kammerat og dattera hans. Det ble litt over 3 km. i dag.
Furestien
- Date:
- 25.03.2020
Det vart ikkje så lange turen. Men ein liten en er bedre enn ingen. Dessuten var det fin utsikt til Svanen oppi Løtenfjellet.
Noen traner passerte på veg nordover. Dom var vel for tidlig ute,
Rekonvalesent
- Date:
- 19.03.2020
Flere runder alleen, vegen og granalleen.------ Eg burde vel egentlig være i topp form, som har tre leger og en kiropraktor i "nærmeste" familie.---- men den gang ei.
Storås
- Date:
- 13.03.2020
Jeg skulle teste formen, og da ble det Storås ved Langangen. Satte igjen bilen ved skolen nord for toppen. Kunne nok ha kjørt lenger, men det sto innkjøring forbudt. Det snødde, så det var litt slafsete føre. Umerket sti etter lysløypa. Den ble senere merket. Stien går ikke opp på toppen. Veldig kupert terreng nede i det området. Særlig for en fyr som trenger gåstol. Formen var ikke så aller verst, men fikk skikkelig vondt i ryggen. Hadde håpet på en topp til, men det gikk ikke med den ryggen.
Bomtur --- 2 hengelåser.
- Date:
- 12.03.2020
Vi skulle nok en gang bestige et høyt fjell på Fornebulandet. Men da vi kom hengebrua ut til holmen som heter Strøm ble vi møtt av en dobbel låst port. Så da så.
Men vi gikk over 7 km. og hadde en fin tur.
Snarøya er en av de mest eksklusive plassene å bo. Det så vi også på alle plakatene om privat eiendom langs stranda.


