Archive - Date
Archive - Activity
- Other trip (2)
- Ski trip (7)
- Trip by foot (49)
Peakbook-Friends
Collected lists
Østkjølen. Tur på beina.
- Date:
- 05.03.2026
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 9.1km
Gått på beina i skiløypa mellom Tronsvangen og Rundvangen. Fast og fint å gå. Glad for at jeg tok denne turen idag,lever lenge på den. Håper det blir flere slike dager fremover.
Tur
- Date:
- 22.02.2026
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 3.5km
En liten rusletur. Til tross for to harde OL uker foran tv er det liv i meg.
Ski Østkjølen
- Date:
- 10.02.2026
- Characteristic:
- Backcountry skiing
- Distance:
- 8.0km
Endelig etter noen splittkalde uker med temperaturer helt ned i minus 34 ,er det i dag bare minus 5 på Tronsvangen. Merkelig tracing spor fra Rundvangen og tilbake. Ingen formening hvorfor det blir slik.
Skitur østkjølen.
- Date:
- 20.01.2026
- Characteristic:
- Backcountry skiing
- Distance:
- 14.7km
Vinterens første skitur. Tur i delvis tåke men også i strålende sol. Koselig å gå på ski igjen selv om jeg foretrekker barmarksturer. Men enn så lenge så er det ski som gjelder. Håper bildene frister til å ta seg en tur ut i vinteren. Masse fine fotomotiv nå.
Ingenting er så stimulerende for humøret som å skifte ut bekymringer med en tur ut i naturen.
Tur i omegn.
- Date:
- 18.01.2026
- Characteristic:
- Hike
- Distance:
- 3.6km
En liten gåtur i omegn. Dårlig tracking på deler av turen ser jeg. Godt å gå seg en liten tur. Nå går det fort mot lysere tider og lengre turer i naturen.

