Archivo - fecha

Archivo - actividad

Amigos de Peakbook

Listas obtenidas

Sykkel

Fecha:
15.07.2026
Distancia:
8.2km

Selv ikke jeg klager på vanntemperaturen nå

Mapa    

Tur

Fecha:
14.07.2026
Distancia:
8.1km

Mapa    

Sykkel

Fecha:
13.07.2026
Distancia:
19.0km

Kv Åsnes: Karlstadvegen En liten kveldstur

Mapa    

Sykkel

Fecha:
11.07.2026
Distancia:
27.4km

Kv Åsnes: Nyjordsletta og Lotteriet Syklet om Åsnes-grenda og fikk en liten historietime på morgenen. Her stod det en stavkirke i middelalderen, den første kirken i Åsnes.

Mapa    

Sykkel

Fecha:
06.07.2026
Tipo de excursión:
Ciclismo
Distancia:
60.5km

Kv Åsnes: Raukmoen, Huabergsvegen Kom avgårde kl åtte, faktisk litt kaldt. Syns det gikk trått fram til Velta og tenkte at dette blir en lang tur. Men der stakk jeg innom Gunn, trivelig prat en kort halvtime. Nye krefter og det gikk radig fram til Hof finnskog kirke, 28 km hit. En liten rast der. Men derfra og oppover bakkene til Nysætra var jeg sliten og måtte gå litt. Stoppet på samfunnshuset og kastet innpå litt rosiner. Det hjalp utrolig, og herfra går Huabergsvegen nedover. Mye løs grus så måtte likevel bremse hele vegen. Plutselig var jeg på Velta igjen. Hadde egentlig tenkt å avslutte turen her, men tråkket trøstig i vei med motvind og slitne bein. Hjemme igjen etter seks mil på sykkelen. Fornøyd med egen innsats og kaffe og sjokolade smakte da fortreffelig.

Mapa    

Sykkel

Fecha:
04.07.2026
Distancia:
11.3km
Mapa    

Hovelsåsberget

Fecha:
03.07.2026
Distancia:
6.0km

Greitt å vise turfølget noe annet enn Skjeppåsen. Både gapahuk og utsikt på Hovelsåsberget. Regnet kom halvveis. Finnskogrebusen 2026

Mapa