Vardheia - Rissa (10.05.2016)


Start point Pukkstadveien (260m)
Characteristic Trip by foot
Duration 0h 51min
Distance 3.1km
Vertical meters 123m
GPS
Ascents Vardheia (359m) 10.05.2016

Signaltopper m/vei
10.5.2016


Etter turen til Kopparen i Bjugn kjørte vi til Rissa sentrum, hvor det var russefeiring midt i rundkjøringa. Svingte senere av mot Bliksåsen og fortsatte 1.4 km til p-plassen ved bommen. Det ble en kort og grei tur opp til Vardheia (359). Dvs vi snublet oss frem de siste 100 metrene til høyeste punkt, hvor vi signerte i trimboka..


Fin dag i Rissa
Fin dag i Rissa
Vardheia
Vardheia

Kommentarer

  • -
    avatar

    Fosen

    Skrevet av otto 10.05.2016 21:15

    Hei tilbake. Tror ikke snøen skulle by på problemer i de laveste områdene. Ørland, Bjugn, Rissa og Leksvik går garantert bra. Jeg og Tare er tilbake på Oppdal nå. Har satt opp en liste til han på PB (signaltopper) hvor det er mulig å følge god vei til toppen. Tare er 95% blind og har delvis hørsel med implantat.

    • -
      avatar

      Sv: Fosen

      Skrevet av LivogKristen 11.05.2016 08:17

      Takk Otto! Da tror jeg at helgens mål er lagt. Så flink du er som lager lister og går topper og står på, på mange måter! Vi er superimponert over aktivitetsnivået ditt og at du flagrer rundt over alt i Norge. Alltid spennende å se hvor du har gått "neste gang" jeg åpner Peakbook. Lykke til med neste topp!

  • -
    avatar

    Tittel mangler

    Skrevet av LivogKristen 10.05.2016 21:00

    Hei Otto. Ser du er på Fosenhalvøya nå. Er der snø på kommunetoppene der ute tror du? ser slik ut fra Stjørdal. Vi surrer litt rundt på 100 m pf topper her i Stjørdal etter jobb om dagene nå.

Tittel:
Tilgjengelige tegn: 1000
Kommentartekst:
Du må være innlogget for å skrive kommentarer.