Archive - Date
Archive - Activity
-
Bike trip (66)
- Bike trip - mixed (27)
- Bike trip - off-road (10)
- Bike trip - road (12)
-
Climbing (2)
- Alpine climbing (1)
- Other trip (4)
-
Other winter trip (227)
- Snowshoe trip (219)
-
Ski trip (661)
- Backcountry skiing (273)
- Cross-country skiing (101)
- Randonnée/Telemark (287)
-
Trip by foot (3739)
- Alpine trip (7)
- Hike (334)
- Hillwalk (2247)
- Jogging (751)
- Walk (1)
-
Workout (3)
- Indoor cycling (1)
- Treadmill (2)
Peakbook-Friends
Favourite trips
Favourite peaks
Lotsbergnibba før tur til ytre sunnmøre
- Date:
- 02.07.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.2km
Svoradalsnibba
- Date:
- 01.07.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 7.5km
Lotsbergnibba
- Date:
- 30.06.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.3km
Ettermiddagstrimtur i meget trykkende varmt vær. Klarte ikke holde fluene unna etter ca 600 meter, men forsvant på returen. :-)
Middagshornet i strålende vær og flinke små
- Date:
- 27.06.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 14.0km
Rundtur Lotsbergdalen
- Date:
- 25.06.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 13.5km
Fin tur i dag, men skodde som lå oppi høgda. Det klarnet gradvis opp etter hvert, men ikke så mye som forventet etter meldingene. En slipper iallfall de irriterende fluene i slikt vær :-)
Branden
- Date:
- 22.06.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 6.5km
Tom og familie skulle en tur på Lotsstranda etter jobb for å la ungene leike litt og spise litt mat ute i det fine været. Vinjar ville gjerne være med, så da passet det fint at jeg småløp meg en tur oppover på Branden i det flotte været og møtte dem etterpå. Mye vind men flott, Ungene var heldigvis ferdige i vatnet, så det var litt lettere å få dem med når vi skulle ta kvelden, alltid en kamp :-)
Lom: Læshøe
- Date:
- 20.06.2021
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.0km
Vi kjørte opp til Soleggen og gikk derfra, en kort og flott tur opp til Læshøe. Utrolig flott sti, tørt og fint. Det ble en fin liten avslutning på en flott turhelg. Etterpå tok vi en liten stopp i Lom, så Vinjar fikk leika litt på det flotte leikeområdet på skulen i sentrum.
