Archive - Date
Archive - Activity
-
Climbing (10)
- Alpine climbing (5)
- Ice climbing (4)
-
Ski trip (10)
- Backcountry skiing (1)
- Cross-country skiing (1)
- Randonnée/Telemark (8)
-
Trip by foot (10)
- Jogging (10)
Peakbook-Friends
Favourite peaks
Ft Storen jubileum 20. bestigninger
- Date:
- 28.08.2021
For 500fjell. 10t30min. Begynte 05.30. Sykt mye folk. Hadde vi ankommet hjørnet 10min senere hadde vi endt opp i tidenes cluster. Gikk vigdals da det var folk i Heftyes. Samarbeidet litt med Olesen og kom oss begge ned ganske effektivt og kom oss unna halve Norge som skulle på dette fjellet idag.
Ft Storen hansenguide.com
- Date:
- 22.08.2021
11t35min. Nils og Odd Ingvar. Andre tur med Odd i denne sommeren. Nysnø. Gikk opp uten stegjern. Gikk fra hjørnet og til under svaene med. Tipper det er lite snø igjen imorgen.
FT skagastølsryggen for 500fjell
- Date:
- 09.08.2021
Flott dag. Mye skyer og tåke, men fine forhold ellers. Flinke folk så var en behagelig dag og trivelig å guide med Sondre. Litt surt på toppen av Storen så var vell der maks 1 minutt. 2 andre lag på rapellen, men lirket oss forbi der, og kom oss raskt til bandet. 10t17min på tur
