Archive - Date

Archive - Activity

Archive - Geography

Collected lists

Nevelfjell/Hafjell

Date:
04.06.2016
Characteristic:
Hike
Duration:
3:05h
Distance:
9.6km

Fin tur fra parkeringsplassen mellom Ilsetra og Pellestova sammen med Sigrid, Synnøve og Anne Marit. Eneste minuset var at jeg glemte t-skjorten min på varden på Slåsæterfjellet, på veg til Nevelfjell. Da vi kom tilbake var den borte :-/

Map    

Sauhaugen

Date:
25.07.2015

Tur sammen med Ingrid og min ivrige 10 på topp sankersøster, Sigrid. Fin liten tur fra Måsåhaugen, før turen går videre til Oslo og Norway Cup.

Map    

Balbergkampen

Date:
25.07.2015

Morgentur fra Blestervegen sammen med Arne.

Map    

Balbergkampen

Date:
23.07.2015

Tur fra Blestervegen før frokost. Støle bein etter gårsdagens bakkedrag på Nygaard (rampa-storsetra), der jeg ble grundig satt på plass av ungdommen og min tidligere notering fra 2007! Opp til Balbergkampen fra Balbergskaret om masta. Ned en variant lenger nord, før Rundhaugen også fikk et besøk fra Balbergskaret. 1 time 40 min på tur i greit sommervær.

Map     2 comments

Lillehammerfjellet

Date:
31.03.2015

Skitur sammen med fetter "flugis" m/fam i strålende påskevær. Rundtur fra Per og Runa sin nye hytte på Nordseter.

Map    

Balbergkampen - testløp

Date:
05.08.2014
Map    

Rundhaugen/Balbergkampen

Date:
03.08.2014

Morgentrim fra Blestervegen. Utvidet med en topp, Rundhaugen :-)

Map    

Balbergkampen

Date:
02.08.2014
Map    

Balbergkampen

Date:
17.04.2014

På toppen sammen med Synnøve og Arne

Map    

Gammelhans ++

Date:
16.04.2014

Påsketur til Nysetra, hvor det var grilling og mye slekt samlet. Jeg tok i tillegg en oppsamlingstur, for å sanke en del topper som min broder har opprettet siste året :-). Gråvær, med litt vind i høyden. Var bortom det som nå kalles Condruphaugen (mistenkte at den var høyere enn Sjuputtmyrtjønnhøgda).

Map