Archive - Date

Archive - Activity

Collected lists

Knapphaugen

Date:
03.09.2025

Tur hjemmefra sammen med Anders, Storm og Trym.

Map    

Bergstoppen

Date:
02.09.2025
Map    

Sølvsberget

Date:
30.08.2025

På en trivelig dag på historiske Hadeland sammen med Margrethe, Per Ole, Marit, Helge og Sigrid, ble jeg med Per Ole og gikk en rask tur opp på Sølvsberget. Vi ble belønnet med en flott utsikt utover Hadeland og Randsfjorden fra toppen. Vel nede ved bilen kjørte vi til Lokstallen i Røykenvika, der vi traff igjen de andre i turfølget vårt. God middag i godt selskap før vi vendte hjemover.

Map    

Bergstoppen

Date:
29.08.2025
Map    

Bergstoppen

Date:
26.08.2025
Map    

Knapphaugen

Date:
25.08.2025
Map    

Vestfjellhytta

Date:
24.08.2025

Laurits kjørte meg og Trym opp på Vetafjellet, der vi starta turen innover mot (Bødals)Nysetra. Tok en rast ved Vestfjellhytta, før vi gikk tilbake og fant råket mot Synstgardsetra. Blir nok ikke så mye brukt, ganske gjengrodd av kjerringris stedvis. Avstikker opp på Storhaugen.

Map    

Moatjønnet

Date:
23.08.2025

Kveldstur med Trym fra hytta. Gikk opp Måsåvegen, og råket over til Revsjøvegen, som vi fulgte til vi tok av, og gikk bort til den idylliske plassen ved Moatjønnet. Gikk veien tilbake.

Map    

Skomakeråsen

Date:
23.08.2025

Tur sammen med Laurits og Trym fra Slia. Terrenget åpnet for trening av jakthunder, og Laurits ville prøve å trene med Trym. Vi gikk først råket opp på toppen, og derfra en runde i terrenget. Trym koste seg med søk, men ingen rype å se dessverre. Fint turvær, men ganske kraftig vind.

Map    

Bergstoppen

Date:
21.08.2025
Map