Archive - Date
Peakbook-Friends
Collected lists
- Kommunetopper (fylkestopper) år 2000
- Kommunetopper tom. 2016
- Hordaland kommunetopper tom. 2019
- Kommunetopper Norge
- Kommunetopper Vest-Norge
- Troms kommunetopper tom. 2019
- Vestland kommunetopper
- Norges 41nasjonalparker - besøkte
- Møre og Romsdal kommunetopper
- Sogn og Fjordane kommunetopper tom. 2019
- Kommunetopper Nord-Norge
- Fylkestopper of Norway
- Nordland kommunetopper
- Fylkestopper (Norge)
- Norske byer
- Norges nasjonalparker (fastland) høyeste punkt
- Kommunetopper primærfaktor
- Norge fastland ≥ 1000m pf.
- Kristiansand ≥ 100m pf.
- Jan Mayen ≥ 100m pf.

Pyttegga - Nordal og Rauma + Møre og Romsdal, 13/405
- Date:
- 09.08.2008
Møtte Thomas på Dombås og vi kjørte mot Åndalsnes. Parkerte på parkeringsplassen ved Tunga og gikk innover T-stien mot Puttbua. Fant en fin plass å sette opp teltet før vi kom til Puttbua og la oss til for natta. Neste dag gikk vi inn til Puttbua før vi fortsatte opp mot Pyttegga. Regn og tåke. Ingen utsikt da vi sleit oss opp de siste metrene mot toppen, men heldigvis revna skylaget da vi var vell oppe så vi fikk ett glimt av landskapet. Ble en lang tur tilbake til bilen og vi slo leir ved parkeringsplassen før vi kjørte hjemover neste morgen.
Glittertinden
- Date:
- 24.07.2008
Gikk fra Spiterstulen til Glitterheim over Skautflye. Overnattet i telt ved Glitterheim før vi neste dag i strålende solskinn gikk over Glittertinden ned til Spiterstulen igjen. Rune, Shogun og Teis var med.
Galdhøpiggen - Lom og Oppland, 12/405
- Date:
- 22.07.2008
Fulgte den merka løypa fra Spiterstulen og opp. Masse folk, men fin tur og brukbart vær. Tok avstikker innom Keilhaus topp og Svellnose på vei opp til Galdhøpiggen. Rune, mor, Asbjørn, Tone, Kjell, Teis, Shougn og Gerry var med på turen.