Archive - Date
Archive - Activity
- Bike trip (3)
-
Other winter trip (88)
- Snowshoe trip (88)
-
Ski trip (39)
- Backcountry skiing (20)
- Cross-country skiing (4)
- Randonnée/Telemark (15)
- Trip by foot (1228)
Peakbook-Friends
Snørvillen
- Date:
- 13.08.2025
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 12.5km
Overtid etter vakt i går, forskjøvet vakt og planlagt overtid før vakt i dag, så da benyttet jeg den lille muligheten jeg hadde til en fjelltur. Deilig løpevær og lett regn hele returen.
Kråkhugukampen/19
- Date:
- 10.08.2025
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 8.6km
Alt var klart for langtur i dag, men ble det noen fridag denne uka?!? Nope. Bare å resignere, pakke ut igjen og dra på jobb. Heldigvis ordnet en grepa kollega det slik at jeg kunne gå litt før og nyte noen sensommerstråler i 16 grader, shortsvær og vind på Vingromsåsen. Balsam for en sliten og trøtt sjel.
Fusjeberget
- Date:
- 09.08.2025
- Characteristic:
- Jogging
- Distance:
- 14.0km
Kveldsvakt i dag og mindre fare for overtid, men jeg startet dagen tidlig sånn i tilfelle noen skulle ringe.
Reprise av min faste løpetur det første decenniet av dette århundret.
Storsvehøgda
- Date:
- 07.08.2025
- Characteristic:
- Trip by foot
- Distance:
- 5.0km
Denne uka får jeg så mye overtid at jeg kunne tatt fri nesten ei uke, og dessverre gikk min etterlengtede langfrihelg fløyten, men i dag fikk jeg iallfall mulighet til en liten luftetur. Heldigvis er det snart slutt på ferieavviklingen.