Archive - Date
Archive - Activity
-
Bike trip (44)
- Bike trip - off-road (38)
- Bike trip - road (6)
-
Climbing (19)
- Alpine climbing (18)
- Via ferrata (1)
-
Other trip (1)
- Kayaking (1)
-
Other winter trip (2)
- Snowshoe trip (2)
-
Ski trip (160)
- Backcountry skiing (40)
- Cross-country skiing (26)
- Randonnée/Telemark (94)
-
Trip by foot (1143)
- Alpine trip (48)
- Hike (45)
- Hillwalk (421)
- Jogging (627)
- Walk (2)
Archive - Geography
Peakbook-Friends
Favourite trips
Favourite peaks
Over Midtsæterfjellet i skyer og regn !
- Date:
- 09.09.2017
- Characteristic:
- Jogging
- Duration:
- 3:42h
- Distance:
- 18.6km
Var på Sveningen sist helg i strålende vær, men har aldri prøvd meg på ruten over Midtsæterfjellet.
Været i dag var heller dårlig, lavt skydekke og regn var ikke mye å skryte av. Det ble etterhvert ganske så kaldt, hadde nok litt lite klær for dette været. Brukte rundt 1 timer og 40 minutter opp til Sveningen, her ble det et aldri så lite stopp, litt av en kontrast i forhold til sist helg - null utsikt i dag.
Sveningen
- Date:
- 03.09.2017
- Characteristic:
- Hillwalk
- Distance:
- 5.4km
Rolig fottur sammen med Truls & Mie til Os sin store sønn. Denne dagen måtte bare å nytes lengst mulig, vi tok det derfor helt rolig opp og ned - samt en lang pause på toppen.
Takk for en flott dag !
Geitanuken -nest siste pf100 på Bergens listen
- Date:
- 29.08.2017
- Characteristic:
- Hike
- Distance:
- 1.1km
Høgstefjellet
- Date:
- 27.08.2017
- Distance:
- 5.7km
Parkerte ved gravplassen like bakom IKEA. Gikk opp første vei til venstre, rettere sagt, jeg kom ned her, men burde gått opp også denne veien. Ved husnummer 106, følger en veien et lite stykke opp mot huste, før en går over gjerde og følger ryggen opp til en finner åpning i steingjerde som er vist på bilde. Da er man inne på stien som fører helt opp.